Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Obchodné podmienky
 3. Záruka vrátenia peňazí
Záruka vrátenia peňazí

Nakupovať u nás je nielen jednoduché ale aj bezpečné.

 

U nás presne viete, čo dostanete. Pokiaľ by ste napriek tomu s dodaným tovarom neboli spokojný, možete ho bez udania dôvodu vrátiť. Tovar možete vrátiť do 7 dní od prevzatia zásielky, musí však byť neporušený, nerozbalený a nepoužitý.

V súlade s ustanovením §12 odst. 1 c. 108/2000 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji v platnom znení, má spotrebiteľ právo odstúpiť od zmluvy do 7 pracovných dní od prevzatia tovaru bez uvedenia dôvodu. V prípade, ak spotrebiteľ využije právo na odstúpenie od zmluvy v uvedenej lehote berie na vedomie, že dodávateľ je oprávnený požadovať náhradu preukázateľne vynaložených nevyhnutných nákladov spojených s odstúpením od zmluvy.

My Vám vrátime peniaze, alebo tovar vymeníme za iný podľa vášho želania.

 

Podmienky:

 • tovar musí byť neporušený, nerozbalený, nepoužitý
 • tovar musí byť zaslaný doporučene, poistený na adresu predajcu spolu s dokladom o kúpe - faktúrou (poštovné hradí kupujúci)
 • je potrebné nás vopred emailom informovať, aby sme balíček očakávali
 • peniaze za vrátený tovar budú odoslané kupujúcemu na jeho bankový účet
 • v prípade, že tovar prijatý od kupujúceho bude rozbalený, poškodený alebo použitý, nebude vrátenie tovaru uznané a bude zaslaný späť kupujúcemu na jeho náklady.
 • dbajte prosím na zabalenie tovaru, aby sa pri ceste k nám nemohol poškodiť, pokrčiť krabička,... Za takýto poškodený tovar nie je možné vrátiť plnú sumu.
 • v prípade výmeny za iný tovar, Vám tento bude zaslaný na vaše náklady, pričom prípadný kladný rozdiel Vám bude vrátený na účet alebo záporný rozdiel doplatíte na dobierku
 • tovar je potrebné zaslať na adresu: Dana Cepková, Trakovice 453, 91933

Pri nesplnení niektorej z vyššie uvedených podmienok nebude možné akceptovať odstúpenie od spotrebiteľskej zmluvy a tovar bude vrátený kupujúcemu na jeho náklady späť.

Odstúpením od zmluvy sú si zmluvné strany povinné vrátiť navzájom poskytnuté plnenia.  V prípade, ak spotrebiteľ vráti objednaný tovar poškodený, čiastočne spotrebovaný resp. v stave, ktorý neodpovedá stavu, v ktorom bol predávajúcim odoslaný, berie na vedomie, že predávajúci je oprávnený si takto vzniknutú škodu, ktorú je predávajúci povinný preukázať, uhradiť zo sumy, ktorá bola uhradená spotrebiteľom za objednaný tovar.

  

Reklamácia

Prípadné reklamácie vybavíme k Vašej spokojnosti individuálnou dohodou s Vami a v súlade s platným právnym poriadkom. Kupujúci je povinný tovar po jeho prevzatí prehliadnuť tak, aby zistil prípadné poškodenia. Prípadné poškodenia je kupujúci povinný čo najskôr hlásiť našej firme. Za poškodenia vzniknuté prepravcom neručíme.V zmysle novely Občianskeho zákonníka c. 150/2004, je na každý tovar poskytnutá záruka 24 mesiacov. Plynúť začína dňom prevzatia tovaru na pošte. Počas tohto času budú všetky reklamované chyby, nedostatky a závady odstránené bezplatne. Záruka sa vzťahuje iba na výrobné závady.Záruka sa nevzťahuje na:

a. Závady vzniknuté neštadardným používaním

b. nesprávnym použitím výrobku

c. nesprávnym skladovaním

 

Postup pri reklamácii:

1.) informujte nás o reklamácii telefonicky, e-mailom, či písomne

2.) tovar zašlite ako doporučený balík (nie na dobierku) na našu adresu

3.) do zásielky uveďte dôvod reklamácie, vašu adresu

4.) doklad o nadobudnutí reklamovaného tovaru v našom obchode /faktúra/.

Vašu reklamáciu vybavíme čo najrýchlejšie, najneskôr do 30 dní od jej vzniku, teda prevzatí tovaru našou firmou.

Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

 

 

 
Kontakty
Websperky.com
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk